00%

Contact

Instagram


Latest publications

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hakkımızda

AnaSayfa

Hakkımızda

Hakkımızda

1401 Coffee 2023 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye’nin ilk yeni nesil gurme kahve mağazalarından 1401 Coffee’de yüksek nitelikli kahveler, yeşil çekirdek olarak ithal edilir, kavurulur ve misafirlerin beğenisine sunulur. Tüm pastacılık ürünleri kendi üretim bandında yapılmaktadır.

Misafirlerimize sunduğumuz kahvelerin en büyük özelliği uzun stoklu olmamasıdır. Bizim için nitelikli kahve taze kahvedir. Zincir kahve markaları yurt dışından gelen ve 6 aydan hatta 1 yıldan uzun süreli kahveleri piyasaya sürmektedirler . Biz bunu yapmıyoruz. En ileri kavurma tekniklerinin kullanıldığı üretim süreçlerine dayalı en kaliteli ürünü sunarak, nitelikli Kahve akımının Türkiye’deki en başarılı temsilcilerinden biriyiz.

Neden 1401 Coffee

Türkiye’nin en yenilikçi kahve zinciri olarak; kahve tutkunlarına dünyadaki gurme kahve kültürünün değişik tatlarını sunuyoruz. 2023’te Viaport Avm’de ilk mağazamızla kapılarımızı açtığımız andan itibaren kahve tutkunları arasında önemli bir hayran kitlesine sahip olduk. 

İyi kahveye olan tutkumuzu her geçen gün daha fazla kahve severle paylaşmak için çok çalışıyoruz. Global bir marka olma yolunda ilerleyen şirketimizin ilerleyen zamanlarda tüm kahveseverlerin tutkulu markası olması konusunda iddialıyız.

© 2023. Tüm Hakları Saklıdır.